דלג לתוכן

שירותי הספרייה

השאלות

השאלת ספרים הינה לסטודנטים, סגל ועובדי המכללה ועל-פי הכללים שנקבעו בתקנון הספריה. השאלת ספרים הינה לתקופה של שבוע ימים. בספריה פועלת מערכת להארכה אטומטית, אשר מבצעת הארכה של השאלה כל עוד לא קיימת הזמנה לספר וישנם מספיק עותקים זמינים בספריה. המערכת שולחת הודעה לדואר האלקטרוני של המשאיל במידה ולא ניתן היה לבצע הארכה. קורא המאחר בהחזרת ספר שהוזמן יחויב בקנס כספי.

הדפסה וצילום

צילום - מכונות צילום שניתן לבצע בהן גם סריקות נמצאות אחת בספריה ואחת מחוץ לספריה. הדפסה - מדפסת שחור-לבן ומדפסת צבעונית נמצאות בספריה. עבודות להדפסה ניתן לשלוח מכל המחשבים בספריה. הדפסה בענן - ניתן לבצע הדפסה גם מכל מכשיר נייד (מחשב נייד, סמארטפון וטאבלט). לצורך כך יש לשלוח את המסמך המבוקש במייל כמסמך מצורף, בהתאם לאופן ההדפסה: שחור-לבן חד צדדי    bws@ex.asa.ac.il שחור-לבן דו צדדי     bwd@ex.asa.ac.il צבעוני חד צדדי        color@ex.asa.ac.il בנושא המייל שנשלח יש לציין את מספר תעודת זהות 9 ספרות.  

*** כל שירותי הצילום וההדפסה מתבצעים באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס צילום ***

הדרכות

סטודנטים שנה א' (בכל התארים והמסלולים) יקבלו הדרכה כיתתית בספריה בסמסטר הראשון ללימודיהם. ההדרכה הינה לצורך הכרת השירותים והמשאבים אשר הספריה מעמידה לרשות הסטודנט והן הדרכה לדרכי הגישה לחומרי הקורסים בנמצאים בקטלוג הספריה. סטודנטים שנה ב' (בכל התארים והמסלולים) יקבלו הדרכה כיתתית בספריה בסמסטר הראשון לשנת הלימודים השנייה. ההדרכה הינה לצורכי הכרת מאגרי המידע ולימוד ביצוע חיפושים מתקדמים ומורכבים בהם. לאורך כל תקופת הלימודים סטודנטים ואנשי סגל יכולים לקבל הדרכות אישיות או קבוצתיות עם צוות הספריה בתיאום מראש.

יעוץ אישי / קבוצתי

כל סטודנט או קבוצת סטודנטים יכולים לתאם מראש עם צוות הספריה פגישת יעץ לצורך כתיבת עבודות מתחילת התהליך ועד לסיומו. השירות מיועד לצורך סיוע בהגדרת הנושא, הכוונה למקורות ומאגרי המידע המתאימים, הדרכה לביצוע חיפושים ממוקדים לנושא, וכתיבה אקדמית.

הדרכה ויעץ מרחוק

סטודנטים ואנשי סגל יכולים לפנות לצוות הספריה בשאלות גם בטלפון, בדואר האלקטרוני או באמצעות טופס שאל אותנו הנמצא בדף הראשי של אתר הספריה. שאלות ובעיות בנושאי גישה לקטלוג ומאגרי המידע, קושי באיתור מקורות מידע וכתיבה ביבליוגראפית יענו על-ידי צוות הספריה באמצעות הדואר האלקטרוני במהלך שעות הפעילות של הספריה.

מצגות הדרכה לשימוש בקטלוג

זיהוי סוג מקור המידע חיפוש בקטלוג לפי קוד קורס חיפוש בסיסי הזמנת מאמר בהשאלה בינספרייתית

הזמנת מאמרים

  • השירות מאפשר לסטודנטים של המכללה להזמין מאמרים מכתבי עת ו/או צילום עמודים מספר ולקבל את החומר ישירות לדוא"ל האישי.
  • השירת ניתן אך ורק עבור פריטים שאינם מצויים באוסף הספריה, ולכן, לפני ביצוע ההזמנה חובה לבדוק אם המאמר או הספר קיימים בקטלוג הספריה או במאגרי המידע האלקטרוניים.
  • ההזמנה מתבצעת על-ידי מילוי טופס הנמצא להלן ("הזמנת מאמרים בין ספרייתית") יש להקפיד על מילוי כל הפרטים בטופס.
  • השירות ניתן תמורת תשלום של 5 ש"ח, אשר ירשם בכרטיס הקורא בספריה וימחק רק על ביצוע התשלום בפועל.
  • ביצוע ההזמנה מהווה התחייבות לתשלום

הזמנת מאמרים בין ספרייתית

להזמנת מאמר מלאו את פרטיכם בטופס הבא

עורך טקסט ויזואלי

Comments are closed.

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.