יועץ אקדמי אישי למתעניינים

איתך יד ביד מהרגע הראשון

יועץ אקדמי אישי

יועץ אקדמי אישי עומד לרשותך בתהליך הקבלה ללימודים. תהליך ההרשמה במוסדות רבים כרוך באדמיניסטרציה מרובה וחוסר וודאות. אנחנו מסייעים לך בתהליך הזה, ומלווים אותך בתהליך הרישום מתהליך הבדיקה ועד שהינך סטודנט או סטודנטית מן המניין. כל השירותים של מחלקת היעוץ וההרשמה ניתנים ללא תשלום ובחיוך. לחצו כאן כדי לראות את החיוכים המשותפים של יועצי הלימודים עם הסטודנטים בתחילת שנת הלימודים.

תנאי קבלה

אנו מסייעים לכל מתעניין לבדוק את עמידתו בתנאי הקבלה לתכניות הלימוד השונות, וזאת על בסיס תנאי הקבלה השונים הקיימים בכל תכנית.

בדיקת גליונות ציונים – אנחנו לשירותך

בדיקת גיליונות ציונים הכרחית לטובת קבלה ללימודים ולטובת בניית תכנית לימודים המבוססת על נקודות הזכות מהתואר הראשון. באפשרותך להיעזר בניסיון שצברנו בבדיקת אלפי גיליונות ציונים: אנו נוכל לשקף לך את עמידתך בתנאי הקבלה וגם את נקודות הזכות העומדות לרשותך בתואר השני.

התנסות בטיפול באמנויות

אנו מציעים סדנאות התנסות ללא עלות במסלולים השונים של טיפול באמנויות, כדי לסייע לך להבין את אופי הלימודים, והחוויה הלימודית הצפויה לך בביה"ס לחברה ואמנויות – אונו.

פגישות ייעוץ אישיות

אנו פתוחים לפגישות ייעוץ אישיות, בהן יועץ הלימודים שלך יוכל לעבור איתך על תנאי הקבלה, המסמכים הנדרשים, מידע על ביה"ס לחברה ואמנויות – אונו, התואר ועוד.

יד ביד

כל נרשם מלווה על ידי יועץ לימודים אישי, ההתלבטויות, בדיקת גיליונות הציונים, הכנת ערכת ההרשמה – הכל יעשה בליווי של יועץ לימודים אישי משלך, בעל ניסיון נרחב ויכולת להקל עליך את תהליך הקבלה וההרשמה ללימודים.

זה הזמן להרים טלפון, או לשלוח לנו מייל…

נשמח לעמוד לרשותך במענה הטלפוני:  09-8656501 שלוחה 1 בימים ימים א-ה בין השעות: 08:30-19:30
או בטלפונים האישיים של יועצי הלימודים

מחלקת ייעוץ והרשמה
  
מנהלת מחלקת ייעוץ והרשמה
גב' יובל וייס
יועצת לימודים
גב' אושרת הובר
יועצת לימודים
גב' נטליה נובוסדלשליחת דוא"ל לגב' נטליה נובוסד
יועצת לימודים
גב' לינה קרופניקלשליחת דוא"ל לגב' לינה קרופניק
יועצת לימודים
גב' נוגה אשכנזילשליחת דוא"ל לגב' אשכנזי
מזכירת מחלקת ייעוץ והרשמה
גב'  סיון ניראללשליחת דוא"ל לגב' ניראל

רוצה שנחזור אליך? באפשרותך למלא את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:

    שם פרטי*

    שם משפחה*

    דוא"ל

    טלפון*

    מסלול