14:00 התכנסות ורישום
14:30 דברי פתיחה וטקס חוויתי | ד"ר רונן ברגר ואילת רנן
15:15- 16:00 הרצאות מליאה במקביל ולבחירה:
הרצאה 1: להתלבש לטיפול: משמעות הלבוש בסיטואציה הטיפולית וככלי טיפולי | ד"ר טלי סטולובי
הרצאה 2: עָצְמִינִיוּת – יצר ויצירה | ד"ר דן פולק
הרצאה 3: מודל התמקצעות | דוב בלום-יזדי
16:00- 16:25 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
16:25- 18:15סדנאות במקביל ולבחירה
18:15- 18:45 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
18:45- 20:35 סדנאות במקביל ולבחירה
20:45- 21:15 טקס ופעילות סיום במליאה
8:30 התכנסות ורישום
9:00 טקס ופעילות פתיחה בשילוב אמנויות | ד"ר רונן ברגר
9:30-10:15 הרצאות מליאה במקביל ולבחירה:
הרצאה 4: אינטימיות בין קו לכתם | ד"ר מיכל לב
הרצאה 5: BEING ON STAGE – מייצג, תערוכה והופעה כציר מרכזי בטיפול | ד"ר רונן ברגר
10:15- 10:40 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
10:40- 12:30סדנאות במקביל ולבחירה
12:30- 12:50 הפסקה ומכירת ספרים חדשים בהנחה
12:50- 14:40 סדנאות במקביל ולבחירה
14:50- 15:15 טקס ופעילות סיום במליאה
סדנה 1: פסיכודרמה CBN בשילוב אמנויות | ד"ר ברכה אזולאי הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 2: תנו לי קצת מהנוזל הנוזל הזה (פלסטית) | שבי מדזיני הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 3: בעקבות החיה המדריכה (פלסטית בישום קבוצתי) | דניאלה פינקל הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 4: טקסט וטקסטיל (כתיבה ופלסטית) | נורית וולק וליאת שור לוין הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 5: דבק, כחומר ביד היוצר (פלסטית) | אתי בלומנפלד ומור מרים קדוש
סדנה 6: מפקעת לפרח – כשביל להתגשמות (פלסטית, ברוח האנתרופוסופיה) | דוד בנימין הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 7: פאסיב אגרסיב (תנועה) | דנה הירש ליזר
סדנה 8: אוטוביוגרפיה בסלון (דרמה) | ד"ר מיכל דורון, חן בק, לימור פריד, לירון בן ידידיה, לירון סלהוב
סדנה 9: ממחאה לריפוי (תנועה ומקצב, אקספרסיון פרימיטיב) | אילת רנן
סדנה 10: קוראים בקפה (פלסטית) | יוני שור וליאור שור הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 11: הד האני – מודל הערכה (CBT, פלסטית וחוסן) | עביר מסארווה
סדנה 12: הפנים שמאחורי הפנים (פלסטית) | רינת צמח לוי הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 13: רישום מאחה (פלסטית) | נורית וולק
סדנה 14: רואה לך בעיניים (פלסטית) | ד"ר מיכל לב
סדנה 15: לשוב הביתה מחדש – מעברים בזמן (שילוב אמנויות) | ד"ר דורית דרור הדר
סדנה 16: דואט משחקי (דרמה – DVT ולילה) | דב בלום-יזדי, אמני מוסא, דניאלה ורזגר ווג'די מוסטפא
סדנה 17: בובת התיאטרון ככלי התערבותי רב עוצמה (תאטרון בובות) | סמדר קופר קיסרי
סדנה 18: טיפול – אמנות – לחימה (תנועה ואמנות לחימה) | יאיר הימל הסדנה בוטלה
סדנה 19: התערבות טיפולית בעזרת משחקי וידאו (משחקי וידאו) | ניבי אלקלעי
סדנה 20: אני הצבעוני/ת (פלסטית) | יהודית סיאנו הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 21: סליים – מעיסה דביקה לסטרוקטורה טיפולית (פלסטית) | יואב פישר הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 22: מודל שלושת הצירים בפסיכותרפיה בתיאטרון פלייבק | רונן קובלסקי
סדנה 23: שרבוט בשתי ידיים בשילוב הקשרים וEMDR (פלסטית) | תמר חזות –הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 24: החרוז האדום (דרמה, DvT) | אמילי שמלה ודניאל ורזגר
סדנה 25: תדר-תרפיה (רדיו-תרפיה) | חן בק הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 26: תודה לך פרומתיאוס (פלסטית) | חמוטל ארבל ואביבית אביב הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 27: המקום אליו רוצים להגיע (בימת החול) | ד"ר ענת הלר הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 28: להיפגש עם הילד/ה הפנימי/ת (שילוב אמנויות ומיינדפולנס) | רווית שורץ הסדנה מלאה. הרישום לה הסתיים
סדנה 29: מבוכים ודרקונים בשירות הטיפול (משחק ודרמה) | אורי קורן