לימודים מתקדמים למטפלים באמנויות

פתרון חידת המשמעות
כלי טיפולי-חדשני לחשיפת משמעות אישית מתוך סיפור חיים

סדנה מעשית למטפלים, להיכרות ולהתנסות במציאת משמעות, בהנחיית מפתחת הגישה ד"ר תמי יגורי.*  בדיאלוג עם מטופל-מרואיין ומתוך סיפור חייו נגלה הערך שמפגיש בין זהות עצמית לתפיסת עולם. הערך מאיר באור חיובי את הקיום, ומסייע לנו בדרך להגשמה עצמית. התהליך עצמו מרתק ומסקרן ותוצאותיו מפתיעות.

 

 

 

 

 

למידע נוסף

הדרכה למטפלים מנוסים

קבוצת ההדרכה למטפלים באמנות מציעה למטפלים מנוסים דיונים בסוגיות מורכבות המעסיקות אותם בעבודתם בשטח. ההדרכה נערכת בקבוצה קטנה של עד שמונה מטפלים באומנויות, בעלי ניסיון של שלוש שנים לפחות מיום סיום התואר.

מתוך התבוננות בעבודות שנוצרות, ייבחנו ההיבטים הלא מודעים המפעילים את המטופלים ואת המטפלים. כמו כן ייבדקו אופציות להתערבויות טיפוליות מתאימות.
למידע נוסף

היצירה לב הטיפול – הכנס השישי -המקומות אזלו

ללמוד מהמורים הבכירים את התיאוריות והמודלים האחרונים בטיפול באמנויות

בהמשך להצלחת הכנסים הקודמים נקיים כנס נוסף.
גם הפעם נארח הרצאות וסדנאות שיציגו מודלים ותיאוריות חדשות בטיפול באמנויות בהנחיית המטפלים הבכירים שהמשיגו ויצרו אותם.

נשלב טקסים ופעילויות "בקבוצה הגדולה" – הזדמנות לחוות וללמוד תחום חדש ויישומי.

למידע נוסף

מי מפחד מקפה מוות: פגישה אמנותית -המקומות אזלו

העובדה שכולנו נמות היא אחד הסודות הכי מוסתרים בתרבות המערבית. קפה מוות הוא מיזם בינלאומי שנועד להתייצב מול הבעיה. זהו פורום בו נפגשים אנשים בריאים, בכל הגילים, לשתיית קפה ושיחה פתוחה על המוות. הדגש במפגש הוא מותנו אנו, ולא האבל על אחרים, שכבר מתו. הלקח העיקרי הוא שנוכחות המוות מלמדת אותנו הוא איך לחיות.

ביום העיון נשמע הרצאות על הנושא ואחר כך נחקור את יחסינו עם נושא המוות בסדנאות אומנות מקבילות בהן ניתן צורה, קול, תנועה וסיפור לנושא המוות, בקבוצות חווייתיות קטנות.

למידע נוסף

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.