"סטיילינג ככלי לביטוי עצמי והנעת תהליכי שינוי" זה אחד הקורסים המרתקים שתוכלו ללמוד במסגרת לימודי התואר השני בחברה ואומנויות

 

ד"ר טלי סטולובי, עובדת סוציאלית קלינית, עבדה כעשור במערכת בריאות הנפש, ואז החליטה לעשות שינוי. בעקבות לימודיי סטיילינג פיתחה מודל ייחודי שמשלב סטיילינג עם פסיכולוגיה חיובית, חיזוק דימוי עצמי ודימוי גוף בקרב נשים בכל הגילאים ובכל המגזרים. "המשיכה לסטיילינג קושרת בין נשים ומאפשרת שיח פתוח על ההתמודדות עם סוגיות מגדריות בחברה שלנו, על שינוי אישי והעצמה," היא אומרת.

 

"הדרך שבה אנחנו מתלבשים משפיעה על החשיבה שלנו, ומשנה את הדרך שבה אני חושבת על מה שאני יכולה ומסוגלת לעשות, משנה את התפיסה העצמית שלי. כשאני עברתי את תהליך הסטיילינג שלי, התחלתי להיכנס לחנויות שכף רגלי לא דרכה בהן מעולם לפני לכן. ראיתי כיצד משתנה התחושה שלי לגבי עצמי, כיצד התרחבה התפיסה שלי לגבי האופק המקצועי שלי. הבנתי שאני יכולה לפרוץ את המסגרת שלי. היום צורת הלבוש שלי מחוברת הרבה יותר למי שאני."

"סגנון הלבוש שלנו הוא ביטוי להרגלים שלנו, וברגע שאנחנו מתבוננים בסגנון הלבוש שלנו אנחנו מתבוננים בעצמנו התבוננות תוך-נפשית, וזה מניע בהכרח 'יציאה מהקופסה' ותחילתו של שינוי. זה עובד כמו קסם."

הקורס, הניתן במסגרת התואר השני בחברה ואומנויות, נקרא: "סטיילינג ככלי לביטוי עצמי והנעת תהליכי שינוי". הוא מעניק בסיס תאורטי ומחקרי ומראה כי אופן הלבוש שלנו קשור לתפיסה העצמית שלנו, משפיע על תפקודים קוגניטיביים ועל התקשורת עם הסביבה. אופן הלבוש הוא חלק מהגדרת הזהות האישית ובעל זיקה עמוקה לדימוי הגוף.

בין התכנים הנכללים בקורס: משמעות הלבוש ברמה ההיסטורית-חברתית-תרבותית; משמעות הלבוש ברמה הקוגניטיבית-התנהגותית; משמעות הלבוש ברמה התוך-נפשית; משמעות הלבוש בהקשר להתפתחות האישה ובתוך הקשר אימהות-בנות ועוד.

הקורס משלב הרצאות תאורטיות ודיונים עם סדנאות ורפלקציה אישית וקבוצתית על ההתנסות. 13 מפגשים של שעתיים אקדמיות.

לפרטים ולהרשמה: מחלקת ייעוץ והרשמה, טל' 09-8656501 שלוחה 1

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.