200 בוגרים קיבלו תעודות בוגר ומוסמך בטקס הענקת התארים של המכללה האקדמית לחברה ואומנויות

כ-200 בוגרים ובני משפחותיהם גדשו את היכל התרבות בנתניה לרגל טקס הענקת התארים –  התואר הראשון במדעי ההתנהגות בשילוב אומנויות והתואר השני בחברה ואומנויות.

אחרי מפגשים אנושיים מרגשים של הבוגרים והבוגרות עם מרצי המכללה ועם חבריהם ללימודים ליד שולחנות כיבוד עמוסי כל טוב, החל הטקס עצמו, ובו נשאו דברים פרופסור עמיה ליבליך, נשיאת המכללה, דליה בן שושן, מנכ"לית המכללה, פרופסור אריאלה פרידמן, ראש המסלול לתואר ראשון במדעי ההתנהגות בשילוב אומנויות, ופרופסור מרים גולן, ראש המסלול לתואר שני בחברה ואומנויות.

עוד נכחו בטקס דקאן הסטודנטים הדוקטור סם שוורץ וכל הסגל המינהלי של המכללה.

פרופסור עמיה ליבליך נשיאת המכללה שיבחה את בוגרות התארים וציינה כי גם במאה ה-21 השילוב של משפחה וקריירה הוא מאתגר ולא מובן מאליו. פרופסור אריאלה פרידמן  אמרה שהתואר הראשון במדעי ההתנהגות בשילוב אומנויות הוא שילוב מרתק בין תוכן מקצועי הנוגע לנפש האדם ובין הממד היצירתי ה"רך" יותר, שנותן ביטוי לרבדים חבויים ולא מודעים, ויחד שני הפנים האלה מובילים לחשיבה השואפת לחברה טובה יותר. היא אמרה בהתרגשות שתענוג לעבוד במכללה כזאת.

פרופסור מרים גולן אמרה שהיא גאה ללמד במכללה שיוצרת שינוי חברתית וחותרת לחברה שוויונית וצודקת יותר. היא ציינה שהתואר השני בחברה ואומנויות הוא ייחודי וחדשני, וכי לפני ארבע שנים סיימו את המסלול 24 סטודנטים והשנה 198 בוגרות קיבלו תעודת מוסמך בתואר שני בחברה ואומנויות. מרים דיברה על החשיבות של הקהילה המתפתחת במסלול זה – שהיא קהילה הטרוגנית, רב תרבותית, המאפשרת שיח חשוב ומשמעותי.

אחרי אתנחתא מוזיקלית של שלושה זמרים מוכשרים מצוות ה"פאנץ' ליין", שהזמינו את הקהל הרב לשיר איתם, בירכו נציגי הבוגרים.

שני אשר, שבירכה בשם בוגרי מדעי ההתנהגות בשילוב אומנויות, אמרה כי כבר ביום הראשון של לימודי התואר היא הרגישה ש"הגיעה הביתה".

שרון גת בירכה בשם בוגרי התואר השני בחברה ואומנויות ודיברה על החוויה האישית שחוותה במסלול המיוחד ועל ההזדמנות לפיתוח חשיבה ביקורתית ולהובלת שינוי חברתי שמזמן התואר.

דוקטור סם שוורץ, דיקאן הסטודנטים, חתם את חלק זה של הערב בעברית ובערבית, והקריא בערבית את השיר "אהבתי אומנות" של המשורר המצרי נג'יב אלקילאני.

בתמונה: ד"ר סם שווורץ, דיקאן הסטודנטים במכללה האקדמית לחברה ואומנויות, והשיר "אהבתי אומנות"

 

 

 

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.