נגישות בספרייה


נגישות פיזית בספריה ובסביבתה

הספריה ממוקמת בקומה השלישית בבניין המכללה. הכניסה לספריה ממוקמת בצד ימין בהגעה למסדרון בקומה השלישית, אם במעלית ואם במדרגות. בסמוך וממול לכניסה לספריה קיימים שירותים נגישים לגברים ולנשים.

חלל הספריה הינו גדול ופתוח, הכניסה והמעברים בין המדפים, השולחנות ועמדות המחשב הינם רחבים ומאפשרים תנועה חופשית גם עבור סטודנטים המשתמשים באמצעי עזר לניידות. שולחנות העבודה, עמדות המחשבים ודלפק השירות של צוות הספרייה בגובה וברוחב המתאים גם לסטודנטים בכיסאות גלגלים.

מכונות צילום ומדפסות

מחוץ לספריה ממוקמת מכונת צילום המשמשת גם להדפסה בשחור לבן וניתן להשתמש בה גם בשעות שהספריה סגורה. מכונות צילום ומדפסות נוספות נמצאות בתוך הספריה. השימוש הינו באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס צילום, הניתן לרכישה באופן עצמאי במכונה מחוץ לספריה.

עזרה מצוות הספריה

משתמשים המתקשים בחיפוש ספרים או בגישה למדפים מוזמנים לפנות לצוות הספריה, אשר ישמח לסייע וכן להיענות לכל שאלה ו/או בקשה. כמו-כן, ניתן לפנות אלינו לצרכי יעץ גם באמצעות הטלפון והמייל.

גישה דיגיטלית לספריה

אוסף הספריה כולל מגוון רחב של סוגי חומרים חלק גם משאבים דיגיטאליים, אשר מונגשים בטקסט מלא רק עבור הסטודנטים באמצעות הזדהות עם שם משתמש וסיסמא.

דף האינטרנט של הספריה - כחלק מכלל אתרי המכללה, כולל רכיב עזר נגישות של חברת enable המתמחה בהנגשת אתרים.

קטלוג הספריה – הקטלוג של חברת אידאה כולל את תו "אתר נגיש". דפי החיפוש והצגת המידע של אידאה עומדים בתקן דרגה "1" וחלקם אף עונה על דרישות הסעיפים שברמת נגישות "2". עם זאת יש לציין שסביבת הקטלוג אינה נגישה במלואה.

Comments are closed.

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.